piątek, 19 lipca 2013

Tomek i przyjaciele oraz inne kolejki

Lokomotywek dostepnych na rynku jest wiele. Nasi chłopcy ale także i dziewczynki bawią sie nimi chętnie.
Możemy znaleźć takie z dźwiękiem, światłami i torkami.
Podzielcie się informacją jakie lokomotywki mają Wasze dzieci.
przedstawiam Wam dziś lokomotywkę która gra melodyjkę, komin się podnosi i opada w czasie jazdy a także rusza oczkami i ustami. Wmontowany system pull back działa jak należy:))
Jest ona chińskiej produkcji, importer polski i jest to zabawka z certyfikatem. Plastik mocny, ładne zywe kolory i mnóstwo radości dla malucha, zaplaciłam za ta zabawkę 17 zl. Więc jesli  odzice chcą zrobić dziecku fajny prezent na Mikolajki to spokojnie mozna ją kupić.
Nastepna kolejka która może być już większym prezentem to drewniana ekologiczna zabawka. Sprawdzona, posiada ją mój siostrzeniec. Chłopcy bawili się się długo ta kolejką, mieli zabawę ze skladaniem torów, ćwiczą dzięki temu sprawność małych rączek i dokładność, jeśli złożą źle torki to pociąg nie pojedzie. kolejka i wagoniki mają z dwoch stron magnesy i łatwo sie je łączy. Mali zawiadowcy mają super zabawę razem z rodzicami.
Więcej informacji znajdziecie np. http://www.malieksperci.eu/70,playme-drewniana-kolejka-z-torami-i-akcesoriami-playme.html cena ok. 80 zl.
Jeśli macie pytania lub jakieś uwagi zapraszam do komentowania. 
Jak zwykle zapraszam na konto FB https://www.facebook.com/pages/zabawkarkabloxpl/404575429584566

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz